Czym są Kolory Holi?

Kolory Holi to wysokiej jakości sypki, nietoksyczny puder, oficjalnie wykorzystywany podczas wszystkich Festiwali Kolorów w Polsce.

Nasze Kolory charakteryzują się intensywną, żywą barwą i świetnym zachowaniem w powietrzu, gdzie tworzą piękne, kolorowe chmury!

Kolory Holi mogą być stosowane na wszelkiego rodzaju imprezach jako alternatywa konfetti. Kolorów używa się najczęściej podczas takich imprez, jak Festiwal Kolorów (Festival of Colours) i Święto Holi. Kolory są też coraz częściej wykorzystywane w przemyśle rozrywkowym (koncerty, teledyski, TV), podczas sesji fotograficznych oraz wszelkiego rodzaju inicjatyw artystycznych.

Jak wygląda zabawa Kolorami?

Polecamy przejrzeć galerię Festiwalu Kolorów – zdjęcia najlepiej odzwierciedlają radość z zabawy Kolorami Holi i fantastyczne wrażenia wizualne!

Czy Kolory Holi są bezpieczne?

Nasze Kolory są bezpieczne dla zdrowia, nie powodują podrażnień ani nie uczulają. Dzięki zawartości nietoksycznych składników mogą być stosowane przez osoby w każdym wieku. Co istotne, Kolory produkowane są na bazie talku, co znacznie obniża ich palność. Nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty i mogą być używane podczas imprez masowych. Właśnie z tego względu są one jedyną marką używaną podczas polskich Festiwali Kolorów!

Skład: talk, mąka kukurydziana, barwniki.

Ze względu na to, że Kolory mają formę drobnego pyłu, osobom chorującym na astmę lub inne choroby płuc oraz dzieciom polecamy konsultację z lekarzem, rozwagę oraz stosowanie maski ochronnej.

Czy Kolory zmywają się ze skóry i spierają z ubrań?

Kolory łatwo zmywają się ze skóry oraz znikają z większości materiałów podczas prania, nie potrzebne są żadne dodatkowe zabiegi, aby usunąć je ze swojego ulubionego ubrania. W przypadku bardziej wartościowych tkanin polecamy przed zabawą zrobić próbę na niewielkim fragmencie ubrania.

Ile sztuk zamówić?

Wybierasz się na Festiwal Kolorów? A może przygotowujesz się do sesji fotograficznej lub kręcisz klip reklamowy? Ilość potrzebnych saszetek zależy od tego, do czego chcesz wykorzystać Kolory, jak również od rodzaju i czasu trwania zabawy. Minimalna ilość to 1 saszetka na osobę, która wystarcza na mniej więcej 2 „wyrzuty” Kolorów w powietrze. Dla lepszej zabawy lepiej jednak zaopatrzyć się w 2-3 saszetki.

Co w przypadku zamówienia większej ilości?

Jeśli jesteś zainteresowana/y zakupem hurtowym (powyżej 100 szt.), skontaktuj się z nami! Na pewno udzielimy Ci większego rabatu!

Ile poczekam na przesyłkę?

Towar staramy się wysyłać już następnego dnia po zaksięgowaniu płatności. Przy wyborze przesyłki kurierskiej standardowy czas od opłacenia zamówienia do otrzymania przesyłki wynosi przeważnie tylko 2 dni robocze!