Gdzie i jak można używać Kolorów Holi?
4.jpg

Gdzie używać?


Festiwale Kolorów i Eksplozje Kolorów

Najbardziej kolorowe imprezy w Polsce z cyklicznymi, cogodzinnymi wyrzutami kolorów, muzyką na żywo i tysiącem atrakcji w setkach miast i miasteczek w Polsce.


Imprezy z przyjaciółmi i urodziny

Zrób znajomym niezłą niespodziankę i urządź dla nich kolorowe przyjęcie, podczas którego każdy będzie mógł doświadczyć fantastycznej zabawy! To świetna alternatywa konfetti!


Materiały reklamowe, teledyski i sesje zdjęciowe

Chcesz zaprezentować swój produkt lub usługę w zupełnie nowej formie? Kolory Holi® to doskonały sposób na ich widowiskową prezentację! Możesz również stworzyć scenariusz swojej wymarzonej sesji zdjęciowej zarówno w studiu, jak i na świeżym powietrzu!Jak używać?


Przykład 1:

Otwórz woreczek, przeciągając jego ząbkowaną krawędź. Wysyp trochę pudru na rękę, wyrzuć wysoko w powietrze i daj się otulić kolorom! Aby uwiecznić moc kolorowych emocji nagraj wyrzut kolorów w zwolnionym tempie i podziel się nim z bliskimi :)


Przykład 2:

Do zabawy zaproś rodzinę lub znajomych (im więcej osób, tym lepsza zabawa). Podobnie jak w Przykładzie 1 nabierzcie puder w ręce i uwolnijcie moc kolorów obsypując się nawzajem! Najbardziej kolorowa osoba wygrywa i otrzymuje tytuł Króla lub Królowej Kolorów!


Przykład 3:

Utwórz szablon ze sztywnej kartki papieru i powycinaj w nim dowolne wzory. Następnie połóż szablon na wybranym fragmencie powierzchni - np. na chodniku. Posyp lekko kolorowy puder po szablonie i odkryj utworzony obrazek. Możesz używać dowolnych kolorów i kształtów, aby rozbudowywać swoją koncepcję! :)


Rekomendujemy użycie min. 2 torebek Kolorów Holi na osobę. 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl