Szukaj

O Kolorach

Czym są Kolory Holi®?Kolory Holi® to wysokiej jakości sypki, nietoksyczny puder, oficjalnie wykorzystywany podczas wszystkich Festiwali Kolorów w Polsce.

Kolory Holi® mogą być stosowane na wszelkiego rodzaju imprezach jako alternatywa konfetti. Są one coraz częściej wykorzystywane w przemyśle rozrywkowym (koncerty, teledyski, TV), podczas sesji fotograficznych oraz wszelkiego rodzaju inicjatyw artystycznych.

Nasze Kolory charakteryzują się intensywną, żywą barwą i świetnym zachowaniem w powietrzu, gdzie tworzą piękne, kolorowe chmury! Takie kolory, jak żółty, różowy, zielony, pomarańczowy i rudy są fluorescencyjne – świecą w ultrafiolecie!

ZDJĘCIE


Dlaczego my?


ZDJĘCIE


Jesteśmy największym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentem Kolorów Holi®. Znamy się na tym, co robimy - działamy od 2013 roku, kiedy to zaopatrzyliśmy w kolorki pierwszy w historii Festiwal Kolorów w Polsce. Wówczas odbywał się on jedynie w Warszawie i we Wrocławiu, ale w kolejnych latach byliśmy z Festiwalem już w kilkudziesięciu miastach! :)

Od tego czasu jesteśmy jedynym, wyłącznym dostawcą kolorów na wszystkie Festiwale Kolorów i Eksplozje Kolorów!

Dbamy o jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Od 2013 roku skorzystały z nich setki tysięcy osób!Jak wygląda zabawa Kolorami?


Polecamy przejrzeć galerię Festiwalu Kolorów – zdjęcia najlepiej odzwierciedlają radość z zabawy Kolorami Holi® i fantastyczne wrażenia wizualne!


Czy Kolory Holi® są bezpieczne?


Nasze Kolory są bezpieczne dla zdrowia, nie powodują podrażnień ani nie uczulają. Dzięki zawartości nietoksycznych składników mogą być stosowane przez osoby w każdym wieku. Co istotne, Kolory produkowane są na bazie talku, co znacznie obniża ich palność.

Najwyższą jakość i bezpieczeństwo Kolorów potwierdzają unijne certyfikaty oraz regularne badania jakościowe. Nasze produkty mogą być używane podczas imprez masowych. Właśnie z tego względu są one jedyną marką wykorzystywaną podczas polskich Festiwali Kolorów!

Skład: talk, mąka kukurydziana, barwniki.

Ze względu na to, że Kolory mają formę drobnego pyłu, osobom chorującym na astmę lub inne choroby płuc oraz dzieciom polecamy konsultację z lekarzem, rozwagę oraz stosowanie maski ochronnej.


Czy Kolory zmywają się ze skóry i spierają z ubrań?Kolory łatwo zmywają się ze skóry oraz znikają z większości materiałów podczas prania, nie potrzebne są żadne dodatkowe zabiegi, aby usunąć je ze swojego ulubionego ubrania. W przypadku wartościowych tkanin polecamy przed zabawą zrobić próbę na niewielkim fragmencie ubrania.


 ZDJĘCIE


Ile sztuk zamówić?

Wybierasz się na Festiwal Kolorów? A może przygotowujesz się do sesji fotograficznej lub kręcisz klip reklamowy? Ilość potrzebnych saszetek zależy od tego, do czego chcesz wykorzystać Kolory, jak również od rodzaju i czasu trwania zabawy. Minimalna ilość to 1 saszetka na osobę, która wystarcza na mniej więcej 2 „wyrzuty” Kolorów w powietrze. Dla lepszej zabawy warto jednak zaopatrzyć się w 2 lub 3 saszetki.


Co w przypadku zamówienia większej ilości?


Jeśli jesteś zainteresowana/y zakupem hurtowym (powyżej 100 szt.), skontaktuj się z nami! Na pewno udzielimy Ci korzystnego rabatu!


Ile poczekam na przesyłkę?


Towar staramy się wysyłać w ciągu 24 godzin po zaksięgowaniu płatności. Zamówienia opłacone do godziny 12:00 najczęściej wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Przy wyborze przesyłki kurierskiej standardowy czas od opłacenia zamówienia do otrzymania przesyłki wynosi przeważnie od 1 do 2 dni roboczych!