Kolory Holi® to wysokiej jakości sypki, nietoksyczny kolorowy proszek, oficjalnie wykorzystywany podczas wszystkich Festiwali Kolorów w Polsce. Kolory Holi mogą być stosowane na wszelkiego rodzaju imprezach jako alternatywa konfetti.

Są one coraz częściej wykorzystywane w przemyśle rozrywkowym (koncerty, teledyski, TV), podczas sesji fotograficznych oraz wszelkiego rodzaju inicjatyw artystycznych.

Nasze Kolory charakteryzują się intensywną, żywą barwą i świetnym zachowaniem w powietrzu, gdzie tworzą piękne, kolorowe chmury! Takie kolory, jak żółty, różowy, zielony, pomarańczowy i rudy są fluorescencyjne – świecą w ultrafiolecie!

o kolo rach

Kolory Holi
Nasze kolory opis

kolory
holi

to kolorowy
proszek o jakości
Premium

  • Kolory Holi® czyli wysokiej jakości puder Holi, to najważniejszy element Festiwalu Kolorów. Wyrzucony w powietrze tworzy piękną kolorową chmurkę, która następnie osiada na uczestników kolorowej imprezy kolorując ich od stóp do głów. Prawdziwa eksplozja kolorów!
  • Puder Kolory Holi® nazywany przez naszych klientów także proszkiem Holi, farbką Holi czy prostu kolorowym pyłkiem to must have letniej zabawy. Można zabrać go nie tylko na Festiwal Kolorów, ale także na niemalże każdą plenerową imprezę!
  • Ich najwyższa jakość i bezpieczeństwo były wielokrotnie potwierdzane poprzez unijne certyfikaty EN-71-3, szczegółowe testy laboratoryjne (SGS, IfA, NTC, UCS, Sanepid i inne) oraz regularne badania jakościowe.
  • Kolory Holi nie powodują podrażnień ani nie uczulają, dzięki zawartości nietoksycznych składników mogą być stosowane przez osoby w każdym wieku. Ze względu na to, że Kolory mają formę drobnego pyłu,osobom chorującym na astmę lub inne choroby płuc oraz dzieciom polecamy konsultację z lekarzem, rozwagę oraz stosowanie maski ochronnej.
  • Zawartość bezpiecznego, naturalnego talku znacznie obniża palność Kolorów, dzięki czemu mogą one być wykorzystywane w trakcie imprez masowych.
  • Kolory Holi produkujemy w Indiach głównie na potrzeby rynku europejskiego – w przeciwieństwie do tańszych w produkcji odpowiedników, nie korzystamy z barwników spożywczych, które łatwo barwią ubrania na stałe. Dzięki temu nasze oryginalne Kolory Holi łatwo spierają się z większości jasnych i białych materiałów.

Jakość
i bezpieczeństwo
są dla nas priorytetem,

Najlepszym dowodem są uśmiechnięte twarze setek tysięcy klientów, którzy skorzystali z naszych produktów od 2013 roku! 🙂

skład produktu

talk
mąka kukurydziana
barwniki

Kolory pakowane są w saszetki o pojemności 70g z etykietą zawierającą wszystkie niezbędne informacje w języku polskim.

Dlaczego my?

Jesteśmy największym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentem Kolorów Holi. Znamy się na tym, co robimy – działamy od 2013 roku, kiedy to zaopatrzyliśmy w kolorki pierwszy w historii Festiwal Kolorów w Polsce. Wówczas odbywał się on jedynie w Warszawie i we Wrocławiu, ale w kolejnych latach byliśmy z Festiwalem już w kilkudziesięciu miastach! 🙂

Od tego czasu jesteśmy jedynym, wyłącznym dostawcą kolorów na wszystkie Festiwale Kolorów i Eksplozje Kolorów!

Dbamy o jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Od 2013 roku skorzystały z nich setki tysięcy osób!

Jak wygląda zabawa Kolorami?

Polecamy przejrzeć galerię Festiwalu Kolorów – zdjęcia najlepiej odzwierciedlają radość z zabawy Kolorami Holi i fantastyczne wrażenia wizualne!

Czy Kolory zmywają się ze skóry i spierają z ubrań?

Kolory łatwo zmywają się ze skóry oraz znikają z większości materiałów podczas prania, nie potrzebne są żadne dodatkowe zabiegi, aby usunąć je ze swojego ulubionego ubrania. W przypadku wartościowych tkanin polecamy przed zabawą zrobić próbę na niewielkim fragmencie ubrania.

Ile sztuk zamówić?

Ilość potrzebnych saszetek zależy od tego, do czego chcesz wykorzystać Kolory, jak również od rodzaju i czasu trwania zabawy. Minimalna ilość to 1 saszetka na osobę, która wystarcza na mniej więcej 2 „wyrzuty” Kolorów w powietrze. Dla lepszej zabawy warto jednak zaopatrzyć się w 2 lub 3 saszetki. Przy sesjach zdjęciowych oraz reklamowych warto zaopatrzyć się w większą ilość Kolorów.

Co w przypadku zamówienia większej ilości?

Jeśli jesteś zainteresowana/y zakupem hurtowym (powyżej 100 szt.), skontaktuj się z nami! Na pewno udzielimy Ci korzystnego rabatu!

Ile poczekam na przesyłkę?

Zamówienia staramy się wysyłać w ciągu 24 godzin po zaksięgowaniu płatności. Koszyki opłacone do godziny 12:00 najczęściej wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Przy wyborze przesyłki kurierskiej standardowy czas od opłacenia zamówienia do otrzymania przesyłki wynosi przeważnie od 1 do 2 dni roboczych!

zapisz się do
newslettera

znajdź nas w social mediach